Kontaktinformasjon - CCS-prosjektet

Jannicke G Bjerkaas

Jannicke Gerner Bjerkås

Director CCS
Fortum Oslo Varme, CCS-project
Tel: +47 905 63 094
jannicke.bjerkas@fortum.com

Mauri

Mauri Liimatainen

Project Manager
Tel: +35 8504532781
mauri.liimatainen@fortum.com

OleMartin

Ole Martin Moe

Local representative, Project Manager
Tel: +47 920 92 351
Ole.martin.moe@partners.fortum.com

CatoKjolstad

Cato Kjølstad

Benefit realization
Tel: +47 982 21 001
cato.kjolstad@fortum.com

Truls Jemtland

Truls Jemtland

Communications Manager
Fortum Oslo Varme
Tel: +47 920 29 480
truls.jemtland@fortum.com

petri

Petri Harma

Project Service Manager
Tel: +35 84086841012
petri.harma@fortum.com

Lars Magnus Hornstedt (COWI)

Regulatory Manager

Petter Thorbeck

Technical manager
Tel: +47 908 87 648
petter.thorbeck@partners.fortum.com

Trond Svendsen (Citec)

Carbon Capture technology manager
Tel: +47 977 36 727
trond.svendsen@partners.fortum.com

 

Fortum Oslo Varmes samarbeidspartnere i karbonfangstprosjektet

TechnipFMC/Shell Cansolv - Fangst teknologi og kondisjonering
Mepex - Teknisk ledelse
Citec - Prosjektledelse teknisk støtte
Cowi -  Civil, reguleringsarbeid
DNV GL - Teknologikvalifisering
LilleAker Consulting -  HAZID og CRA
ComputIT - Konsekvensvurderinger & spredningsberegninger